Ukraine Express

Розвиток інтернет бізнесу в Україні.

Дизайн

популярний
старт+
9 000
+ ₴100/міс за хостинг
Швидкий старт для малого бізнесу. Ідеальний варіант для прибуткового сайту.
 • 5-10
  веб сторінки
 • шаблон
  дизайн
 • google
  пошукові системи
 • facebook, instagram
  соціальні мережі
 • + ₴100/міс
  хостинг
 • 25
  email адреси
 • 2
  ревізії

Люди судять веб-сайт за його виглядом. Якщо те, що ви робите, виглядає добре, то шанси вашого проекту завоювати довіру оточуючих ростуть, природно, якщо словом «добре» можна описати не тільки його зовнішній вигляд, але і функціональність.

Відмінний дизайн - це не щось таке, що здатне зібрати купу лайків. Це те, що спочатку навіть не помічають. Це - баланс між граничною простотою і чимось таким, від чого захоплює дух. Дизайн може бути як конкурентною перевагою проекту, так і однією з причин його провалу. Щоб зробити дизайн перевагою, давайте розберемося, що це таке.

В цілому, візуальне враження про компанію формують такі чинники:

 • веб-дизайн або UX/UI дизайн
 • логотип
 • фірмовий стиль (айдентика)

 

веб-дизайн або UX/UI дизайн

UI (user interface) - це область зовнішнього видимого, сприйманого зором художнього оформлення будь-яких об'єктів. Іншими словами UI-дизайнери це старі добрі художники-оформлювачі або декоратори.

UI-дизайнер - це дизайнер інтерфейсів в ідеальному середовищі, який малює кнопочки, іконочки, форми, підбирає шрифти і робить з усього гармонійний і красивий макет. Сайти, додатки, будь-що, з чим буде взаємодіяти користувач - хоч екран вокзального терміналу.

UX - це User Experience (дослівно: «досвід користувача»). Тобто це те, який досвід/враження отримує користувач від роботи з вашим інтерфейсом. Чи вдається йому досягти мети і на скільки просто або складно це зробити.

Зазвичай, готовий дизайн веб-сторінки подається у форматі PSD (Adobe Photoshop). Також можливо його отримати у форматі програм, які набирають шалену популярність серед дизайнерів: InVision, Sketch App, Zeplin, Figma та ін. Для розробника, а саме розробник приймає дизайн в роботу, суть не змінюється. Головне - якісно виконаний дизайн.

 

логотип

"Логотип - це прапор, підпис, щит, дорожній знак." - стверджує один з найвеличніших дизайнерів у світі Пол Ранд (Paul Rand).

Для того, щоб зрозуміти що таке логотип, ми спочатку повинні зрозуміти що є метою логотипу. Процес дизайну, перш за все, повинен бути націлений на створення логотипу, який будуть негайно впізнавати, який буде вселяти довіру, захоплювати і мати на увазі перевагу над конкурентами. Логотипи використовуються для ідентифікації.

Хороший логотип характерний, практичний, відповідний, має прості форми, а також він передає задум власника. Концепція або «логіка» зазвичай стоїть за ефективним логотипом і виявляє значення логотипу. Потрібно зробити логотип таким чином, щоб його можна було друкувати в будь-якому розмірі і логотип повинен бути ефективний також, будучи безбарвним. Хороший логотип, по суті, зводиться до двох речей - прекрасна концепція і прекрасне виконання.

 

корпоративний стиль, фірмовий стиль, брендування, айдентика

Корпоративний стиль, фірмовий стиль (айдентіка) - це візуальний образ фірми, набір графічних елементів (логотип, візитка, конверт, бланк і інша продукція), створених в одному стилі. Він потрібен для того, щоб зробити компанію більш презентабельною перед партнерами і клієнтами, а також підвищити впізнаваність фірми і рівень довіри. А це означає, що його створення потрібно приділити особливу увагу, щоб в результаті сформувати необхідний для побудови і розвитку бізнесу інструмент.

Цим займається графічний дизайнер. Робота графічного дизайнера – це союз творчості та логіки. Графічний дизайнер вирішує одночасно кілька складних і важливих завдань. Продукти, які він створює (логотип, шрифт), повинні бути яскравими, незабутніми та неповторними. При цьому враховувати специфіку організації, для якої вони розробляється, та ще й бути придатним для друку. Тому для графічного дизайнера важливо, щоб його креатив підпорядковувався законам логіки.

Один з основних видів діяльності графічного дизайнера – створення фірмового (корпоративного) стилю компанії, або, використовуючи сучасний термін, айдентика фірми, тобто розробка логотипу, колірної гами, шрифту і т.д.

Графічний дизайнер також може працювати в області поліграфії: створювати макети рекламної поліграфічної продукції (календарі, буклети), займатися дизайном упаковки, сувенірної продукції, а також виконувати макети книг і журналів.

 

Допомога онлайн

виникли додаткові запитання чи вам потрібні послуги поза тарифних планів - логотип, дизайн, консультація? Опишіть в кількох словах і ми відповімо вам найближчим часом.


замовити