Ukraine Express

Розвиток інтернет бізнесу в Україні.

Реклама

популярний
старт+
9 000
+ ₴100/міс за хостинг
Швидкий старт для малого бізнесу. Ідеальний варіант для прибуткового сайту.
 • 5-10
  веб сторінки
 • шаблон
  дизайн
 • google
  пошукові системи
 • facebook, instagram
  соціальні мережі
 • + ₴100/міс
  хостинг
 • 25
  email адреси
 • 2
  ревізії

Онлайн-реклама - це, кажучи узагальнено, інформація про компанії, бренди, людей, товари або послуги, яка поширюється в інтернеті. Часто вживається у вузькому сенсі: як платні публікації про пропозиції компанії на сторонніх ресурсах (які їй не належать).

 

За способом взаємодії з майданчиком

Це питання зазвичай малоцікавий користувачам, але важливий для рекламодавців і майданчиків розміщення реклами. Виходячи з того, хто і кому платить гроші, рекламу можна умовно розділити на три групи.

 1. Вільний постинг. Це умовно-безкоштовні елементи онлайн-присутності, які роблять співробітники компанії без вливання додаткових коштів. Це публікації в блозі і соцмережах компанії, публікації на відкритих майданчиках, партнерські публікації по бартеру і т. Д.
 2. Реклама через посередників. Так само як реклама за допомогою сервісів Google, Facebook та інших медіагігантів. Вони показують рекламу аудиторії, самостійно обираючи майданчики для постінгу з вхідних в їх рекламну мережу. У сфері маркетингу таку рекламу в пошукових сервісах, соціальних мережах і на сайтах називають загальним терміном «контекстна реклама» або PPC.
 3. Пряма взаємодія. До цієї групи належать платні публікації на сторонніх ресурсах, які рекламодавці безпосередньо погоджують з майданчиком розміщення. Зазвичай представники майданчики також беруть участь в створенні рекламного контента. Партнерські статті в онлайн-виданнях, презентація товару блогером під час ролика на Youtube і залучення лідерів думок як амбасадор бренду не втрачають актуальності.

 

За способом дистрибуції контенту

Простіше кажучи, де реклама «доганяє» цільову аудиторію. Користувачі по-різному поводяться в інтернеті, віддають переваги різних сервісів і платформ. Хтось регулярно читає пошту, поки у сусіда накопичуються гори розсилок, хтось принципово не користуються соцмережами, хоча для інших це - основне джерело інформації. Знаючи, що робить в інтернеті саме ваша аудиторія, можна підібрати оптимальні канали зв'язку і не розпорошуватися на малоефективні.

 

SEM (Search Engine Marketing)

Search Engine Marketing - підвищення позицій сайту в пошуковій видачі.

Необхідний для залучення користувачів на ресурси компанії: сайт, блог, акаунти в соцмережах і т. д. Використовуючи інструменти SEO-просування, компанії підвищують позиції в списку пошуку Google. А використовуючи пошукову контекстну рекламу можуть за певну суму відображатися ближче до пошукового рядка.

 

SSM (Social Media Marketing)

Social Media Marketing - просування в соціальних мережах.

Соцмережі надають як можливість вільного постинга, так і інструменти для платного просування. Зазвичай активності в соцмережах є частиною великих кампаній і залучають додатковий трафік на сайт або блог. Але SMM може бути і самодостатнім інструментом. Деякі локальні бренди навіть відмовляються від сайтів на користь сторінок в соцмережах.

 

Медійна реклама

Цим терміном позначають візуальну рекламу на сайтах. Баннера, поп-апи, флеш-елементи, тизери - все, що має переводити людей на ресурси рекламодавця. Медійна реклама може бути елементом контекстної реклами, наприклад в Медійній мережі Google, але деякі портали самостійно продають таку послугу.

 

Email-маркетинг

Розсилки вже давно завоювали популярність і поки не збираються здавати позиції. У 2018 році користувачі відправляли один одному приблизно 281 млрд листів в день. Для бізнесу отримання email-адрес аудиторії - важлива частина лідогенераціі. Напевно, всі бачили поп-апи, що пропонують обміняти адреса пошти на знижку або електронну книгу.

Це робиться саме для набору бази лояльних контактів, яким компанія потім спробує продати товари та послуги через листи. Робота з поштою важлива на всіх етапах воронки продажів. Від листів з розважальним матеріалом, спрямованих на збільшення лояльності до бренду, до тригерних розсилок про покинутий кошик.

 

Реклама в месенджерах

Месенджери в першу чергу призначені для спілкування користувачів, але їх також зручно застосовувати в маркетингових цілях. Деякі месенджери, на зразок Viber і Telegram мають функцію каналів, які можна використовувати як майданчик для вільного постингу. Також компанії використовують просування через групові чати і вибудовують власні клієнтські спільноти для оперативного спілкування.

Важливо постійно перевіряти ефективність цих каналів просування і оптимізувати маркетингову стратегію на основі отриманих даних. Це може стати проблемою для сфер бізнесу, які багато працюють з дзвінками. Стандартні системи онлайн-аналітики, на зразок Google Analytics, можуть відстежувати тільки дії користувачів в інтернеті. А дзвінки відбуваються без використання інтернету і тому випадають з їх поля зору.

 

Резюме

 1. Інтернет-реклама необхідна сучасним компаніям, адже майже половина людства регулярно використовує інтернет, а в розвинених країнах цей показник наближається до 100%. Очікується, що її ринок в 2020 році складе половину всього світового ринку реклами.
 2. Рекламодавці використовують власні ресурси для публікації рекламних повідомлень, купують рекламні послуги у провайдерів реклами і безпосередньо у майданчиків публікації.
 3. Користувачі взаємодіють з інтернетом неоднаково, мають свої переваги в сайтах і способах отримання інформації. Вибирайте той спосіб донесення інформації, який відповідає типовій поведінці вашої цільової аудиторії.
 4. Важливо оптимізувати рекламу під мобільні і десктопні пристрої виходу в інтернет, адже число їх користувачів практично зрівнялася в останні роки.

 

Допомога онлайн

виникли додаткові запитання чи вам потрібні послуги поза тарифних планів - логотип, дизайн, консультація? Опишіть в кількох словах і ми відповімо вам найближчим часом.


замовити